İlk Bağımsız Mil Programı


Global Miles, Türkiye’nin bankalardan ve havayolu şirketlerinden bağımsız ilk mil programıdır. Kullanıcılarına harcadıkça ve uçtukça bağımsız olarak mil vermesi bakımından dünyada bir ilktir.

Mil Kazanmak Artık Çok Kolay!


Getirdiği bir başka yenilik olarak kullanıcılarına nakit ödemelerinde de mil kazandırıyor. Kullanıcıların kazandığı miller de Global Miles cüzdanında birikiyor ve bu cüzdan üzerinden harcanabiliyor.

Kullanışlı ve Esnek Altyapı


Global Miles bağımsızlığıyla mevcut mil programlarına yeni bir bakış açısı getirirken, daha kullanışlı ve esnek bir altyapı hizmeti de sunuyor. Tek bir satış noktası olan bir işletme bile programa dahil olup, müşterilerine mil kazandırabiliyor.

Global Miles üyeleri ilk etapta iç hatlardaki tüm tarifeli seferlerde yaptıkları uçuşlardan program kuralları çerçevesinde mil kazanabiliyor. Uçuş üzerinden mil kazanmak için yapılması gerekenler şöyle: Kullanıcı Global Miles uygulamasına girerek, Uçtukça Mil Kazan bölümünden yolculuk yapacağı tarifeli sefere ve biletine ait bilgileri oluşturur. Kullanıcı, uçuş günü uygulama üzerinden kalkış yapılacak havalimanından check-in işlemi gerçekleştirir. Uçuş tamamlandıktan sonra ise kullanıcı varılan havalimanından check-out işlemini yine uygulamaya girerek tamamlar. Sistem girilen bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra, söz konusu uçuşa ait kazanılan miller kullanıcının hesabına yüklenir.

Avantajlarımız


Nakit Ödemeye Mil

Mil kazanmak için kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme yapılması gerekmiyor; Global Miles nakit ödemelerde de mil kazandırıyor.

Sınır Koymuyor

Sistem kullanıcının varsa üyesi olduğu diğer mil programından eşzamanlı olarak mil kazanmasına engel teşkil etmiyor. Böylece aynı harcama tutarı üzerinden hem Global Miles, hem de başka mil programı üzerinden mil kazanılabiliyor.

Vergi Kesintisi Yok

Global Miles Çağrı Merkezi üzerinden mil kullanımına karşılık kullanıcılardan biletleme esnasında herhangi bir vergi alınmıyor.

Miller Silinmiyor

Global Miles’ta kullanıcıların biriktirdiği miller diğer mil programlarında olduğu gibi 2 yıl sonunda tamamıyle silinmiyor. Miller kazanıldıkları tarihten itibaren program kuralları çerçevesinde değerleri azalsa da kullanılmaya devam edilebiliyor.

Global Miles

Globalmiles.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.